Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności      
ZAMKNIJ
Twój koszyk
Bezpieczne płatności
Darmowa dostawa od 300zł
Zaufani rzemieślnicy

KIM JESTEŚMY

Poznaj misję i zespół FixMix

NASZA MISJA

FixMix narodził się z potrzeby i pragnienia rozwiązywania problemów. Szybko zmieniająca się rzeczywistość, dynamika przemian, płynność świata sprawiają, że chcemy doświadczać wciąż nowych rzeczy, jednocześnie próbując zachować równowagę. W balansowaniu pomiędzy podejmowanymi działaniami a spokojem umysłu pomaga naprawianie zamiast wyrzucania, rekonstrukcja zamiast dekonstrukcji.

Przyjrzeliśmy się swojemu otoczeniu, naszym domom. Łukasz znalazł dwa popsute zegarki i naderwany pasek. Tessa przez lata nie nosiła swoich ulubionych szpilek, ponieważ nigdy nie miała czasu, by wymienić znoszone obcasy, nie wspominając o zniszczonych paskach.

Nie mogliśmy po prostu wyrzucić tych rzeczy do kosza na śmieci, jak wielu by uczyniło. Tak naprawdę chcielibyśmy być częścią społeczeństwa świadomych konsumentów, dla których przedmioty mają wartość, a nie są tylko kolejnymi rzeczami-śmieciami. Wierzymy, że każdy z nas może przyczynić się do redukcji odpadów, że każdy z nas może dać przedmiotom możliwym do naprawy nowe życie. Pragniemy zdystansować się od kultury zastępowania jednych rzeczy innymi znamiennej dla współczesnych czasów.

FixMix daje każdemu możliwość naprawy rzeczy osobistych takich jak buty, zegarki, wyroby skórzane bez konieczności szukania najlepszych fachowców i dostosowywania się do ich napiętych grafików. FixMix działa w Twoim interesie, ograniczając czynności, które musisz wykonać do minimum, dodatkowo wpierając w ten sposób ekologię na świecie.

Początkowo poprzez wdrożenie systemu korzyści pracowniczych w biurach, a następnie przez aplikację dla użytkowników indywidualnych, zebraliśmy Wasze zniszczone przedmioty, naprawiliśmy je i odesłaliśmy do Was. Aktualnie usługa dostępna jest w całej Polsce, a docelowo chcemy działać w głównych europejskich miastach. Nie możemy się doczekać, by naprawić Wasze zniszczone rzeczy!

ZESPÓŁ FIXMIX

Tessa McIver - FixMix COO
TESSA MCIVER

Tessa uwielbia organizować, planować i dopinać wszystko na ostatni guzik, dlatego w FixMix pełni rolę COO. Ma małą obsesją na punkcie tworzenia list rzeczy do zrobienia i stoi na straży sprawiedliwego podziału pracy. Kocha dobre wydarzenia i jest wielce prawdopodobne, że spotkasz ją na konferencjach i innych wydarzeniach związanych z Jej kampaniami w mediach społecznościowych. Pochodząca z Londynu Tessa cieszy się pędem wielkomiejskiego życia i uwielbia rozmyślać o sposobach na usprawnianie rzeczywistości, czego najlepszym przykładem jest naprawa zepsutych przedmiotów.

Łukasz Szadkowski - FixMix CEO
ŁUKASZ SZADKOWSKI

Łukasz jest naszym technicznym CEO. Jego pasją są zagadnienia związane IT i UX. Uwielbia naprawiać swoje ciągle psujące się zegarki. Łukasz urodził się w Łodzi i jest silnie związany z przemysłowym i dynamicznym duchem rodzinnego miasta. Łukasz jest specjalistą UX i nieustannie rozmyśla nad sposobami zwiększania zadowolenia klientów z usług FixMix. To właśnie dzięki niemu wszystkie nasze rzeczy wyglądają super (a przynajmniej mamy taką nadzieję!). W czasie, gdy nie jest przy swoim komputerze, znajdziecie Go szerzącego ideę FixMix każdemu, kto chce poznać nas bliżej.

FIXMIX W MEDIACH

GROW WITH GOOGLE

Historia sukcesu FixMix ››

GOOGLE FOR STARTUPS

Tessa McIver w wywiadzie dla Google for Startups ››

GAZETA.PL

Google stawia na kobiety. Na jakie wsparcie mogą liczyć? ››

MAMSTARTUP.PL

Ekofirma – jakie technologie pomagają w tworzeniu ekologicznego biura? ››

MAMSTARTUP.PL

FixMix – ekologiczny startup wyróżniony przez Google ››

MAMSTARTUP.PL

FixMix podsumowuje 2020 rok ››

FASHIONBIZNES.PL

FixMix chce uczyć Polaków, że lepiej naprawiać niż wyrzucać ››

ZERO-WASTE.PL

Inicjatywy Zero Waste warte poznania ››

MAMSTARTUP.PL

Start-upy pozytywnego wpływu realizujące misję ESG ››

Darmowy transport

dla zamówień powyżej 300zł

Wygodne opcje transportu

Kurierzy DPD i Paczkomaty InPost

Wysoka jakość napraw

Sieć zaufanych rzemieślników

Bezpieczne płatności

Przelewy24 / MasterCard / Visa