Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności      
ZAMKNIJ
Twój koszyk
Bezpieczne płatności
Darmowa dostawa od 300zł
Zaufani rzemieślnicy

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Nasza strona zawiera usługi, z których najczęściej korzystają nasi Klienci. Natomiast nasi eksperci mają dużo szerszy wachlarz możliwości. Jeśli nie widzisz naprawy, której potrzebujesz, napisz do nas pod adres contact@fixmix.pl

Zapytaj o możliwość wykonania innej naprawy. Najlepiej dołącz też zdjęcia przedmiotu oraz usterki. Odpiszemy bez zbędnej zwłoki, w jaki sposób zrealizujemy naprawę Twojej rzeczy.

Średni czas realizacji zleceń wynosi 7 dni – liczony od momentu kiedy otrzymamy Twój przedmiot. Jeśli się okaże, że Twój przedmiot wymaga specjalistycznej naprawy, czas może się wydłużyć. Będziemy na bieżąco informować Cię o takich sytuacjach.

Jeśli po ocenie naszego eksperta okaże się, że Twój przedmiot jest zbyt zniszczony i nie jesteśmy w stanie dokonać renowacji, skontaktujemy się z Tobą. Odeślemy przedmiot i zwrócimy poniesione przez Ciebie koszta finansowe.

Nasze usługi objęte są 3-miesięczną gwarancją. Jeśli po zwrocie Twój przedmiot znów się zepsuje (ta sama usterka), odbierzemy go i ponownie naprawimy na nasz koszt.

Nasi eksperci to rzemieślnicy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich jest gruntownie sprawdzony zanim rozpocznie z nami formalną współpracę.

Napisz do nas: contact@fixmix.pl oraz załącz zdjęcia przedmiotu i opis usterki. Jeśli naprawa jest możliwa, wyślemy indywidualną wycenę.

Nasi eksperci dogłębnie sprawdzają nadesłane przedmioty. Zdarza się, że odnajdują dodatkowe, niezgłoszone uszkodzenia. Na przykład klient zamówił wymianę fleków, a okazuje się, że cały obcas nadaje się do wymiany. W takich przypadkach zgłosimy się do Ciebie, i zapytamy, czy chcesz zamówić dodatkową naprawę, która znacznie przedłuży życie Twojego przedmiotu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIXMIX

JAK DZIAŁA FIXMIX?

Dowiedz się, jak działa proces naprawy przedmiotów w FixMix

JAK WYSŁAĆ PRZEDMIOTY DO FIRMIX?

Zobacz, jak wysłać do nas przedmioty do naprawy przez Paczkomat lub kurierem

NIE MA ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIE?

Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

Darmowy transport

dla zamówień powyżej 300zł

Wygodne opcje transportu

Kurierzy DPD i Paczkomaty InPost

Wysoka jakość napraw

Sieć zaufanych rzemieślników

Bezpieczne płatności

Przelewy24 / MasterCard / Visa